Succesvol doorverwijzen naar buurtbemiddeling
Burenoverlast? Verwijs het door!
Bij overlast met je buren probeer je uitaard eerst samen uit te komen. Als dat echt niet lukt is het handig om hulp in te zetten.
Wat is buurtbemiddeling?
Buurtbemiddeling helpt buren om conflicten en overlastsituaties op te lossen. Vaak beginnen irritaties met een kleinigheid. Door niet, of niet goed met elkaar te praten, kan zo’n kleinigheidje uit de hand lopen en het woonplezier behoorlijk verpesten.
Vrijwillige buurtbemiddelaars proberen de betrokkenen met elkaar in gesprek te brengen en samen tot een oplossing te komen die voor beide buren aanvaardbaar is. Zo kan de rust terugkeren en is de kans kleiner dat een probleem zich in de toekomst opnieuw voordoet.
Vrijwillige buurtbemiddelaars gezocht

Fien Wonen en gemeente Vijfheerenlanden zijn op zoek naar vrijwillgers die zich willen inzetten als buurtbemiddelaar. Je wordt natuurlijk eerst opgeleid en gaat eerst met een ervaren bemiddellaar op pad.
Meer info: https://elkwelzijn.nl/meedoen-en-ontmoeten/vrijwillig-buurtbemiddelaar